Äriklassi arvutid, mis kestavad

+372 5694 4449 hp@digistep.ee

Arvuti on tänapäeval ettevõtte olulisim tööriist. See peab olema töökindel ja vastama täpselt vajadustele. Digistepist saad sellise arvuti

  • soodsa hinna ja
  • hea järelteenindusega.
HP Amplify Synergy

Miks just HP?

Lihtne vastus on kompromissitu kvaliteet. Nii seest kui väljast.

HP

Turvaline

HP äriklassi arvuteid on nimetatud maailma turvalisimateks. Selle tagavad tarkvaralised ja füüsilised meetmed alates veebikaamera lihtsast deaktiveerimisest kuni rünnakuid tuvastava mikrokiibini.

Vastupidav

Võid olla kindel, et HP arvutite sisu ajale jalgu ei jää, sest uusimad lahendused on nende prioriteet. Vähem oluline pole ka koostekvaliteet – tugeva metallkorpusega HP arvuti teenib sind aastaid.

Mitmekülgne

Võimalus arvuteid rätsepa meetodil konfigureerida tähendab seda, et sa ei maksa ühegi lisa eest, mida sa tegelikult ei vaja. Kirjelda meile oma vajadusi ja leiame täpselt õige lahenduse. Soodsalt.

Pika garantiiga

Sõltuvalt mudelist kindlustab HP oma seadmed 3 kuni 5 aastat kestva garantiiga. Sinu meelerahu on igal juhul tagatud, sest garantii kehtib mitte ainult Eestis, vaid terves Euroopas.

HP
HP

Digistep müüb ja hooldab

Astu läbi meie Pärnus asuvast müügisalongist. Saad HP demotoodetega kohapeal mugavalt tutvuda ning mõistagi ka head nõu.

Varuosad vaid 1-2 päevaga. Kui mujal ootad arvuti varuosi nädalaid, siis Digistepis on HP originaalvaruosad olemas paari päevaga.

Sulle kasulik partnerlus. Digistepist saad HP seadmeid Eestis parima hinnaga, sest oleme HP ametlik müügi- ja garantiipartner (HP Partner First).