Digistep – sinu asjatundlik arvutipartner

Arvutid ja nutividinad on enamiku jaoks lihtsalt vahendid. Meie Digistepis aga armastame arvuteid ja kogu digitaalset võlumaailma. Seepärast jäta arvutid ja IT täielikult meie hooleks ning tegele hoopis sellega, mis sulle päriselt rõõmu pakub.

Tahame ja saame sind aidata, kui soovid

  • uut arvutit, mis vastab täpselt sinu vajadustele
  • kasutatud arvutit, millele võid veel pikki aastaid kindel olla
  • rendiarvutit endale, oma alluvale või tervele grupile
  • usaldusväärset remontijat rikkis arvutitele
  • arvutialast abi, kaughooldust
  • vabaneda vanadest seadmetest, nagu arvutid, monitorid, printerid jms.

Kliendid

Elron
Wendre
Tervis
DPD
Pärnu
Pärnu Haigla
Ladu Nr 4
Ladu Nr 4

Koos saame säästa loodust

Keskkonnasõbralikkus on üks Digistepi põhiväärtustest. Ehkki tehnika areneb kiiresti, väärivad paljud kasutatud seadmed uut elu. Seepärast kuuluvad meie tegevusharudesse ka kasutatud seadmete taastamine ja müük.

Taaskasutusest võidavad kõik:

  • ettevõtted, kellel on tarvis vabaneda tehnikast, mida enam ei vajata;
  • vahendajad, kelle müügivõrgustiku abil tooted klientideni viia;
  • lõpptarbijad, kes saavad soodsa hinnaga uueväärilised seadmed.

Pane meie kogemus enda kasuks tööle

Alates Digistepi loomisest aastal 2005 on meie käest läbi käinud lugematu hulk arvuteid. Nende hulgas on tuhandeid kasutatud masinaid, mis pärast detailset läbivaatust on tagasi kokkupanduna taas töökorras. Ei ole asja, mida me arvutitest ei teaks. Läbi meie laia teenusevaliku on kõik need teadmised sinu kätes.

Kui sinu küsimus puudutab arvuteid, võta julgelt ühendust.
Ja pea meeles – meie jaoks rumalaid küsimusi ei ole.

Digistepi koostööpartner
Digistepi koostööpartner

Toetame

Eesti Spordiselts Kalev

Nagu öeldakse – terves kehas terve vaim! Ka Digistepi meeskond hindab kõrgelt head füüsilist vormi ja sportlikke eluviise. Seetõttu oleme asunud Eesti Spordiselts Kalevi IT peasponsoriks, toetades seeläbi Eesti sportlaste arengut.

Eesti Spordiselts Kalevil on üle riigi rohkem kui 9000 liiget, kes tegelevad väga erinevate spordialadega võimlemisest jalgpallini. Igal kuul korraldab selts mõne suurvõistluse. Teiste seas korraldatakse ka Paul Kerese ja Kristjan Palusalu nimelisi mälestusturniire.

Vaata lähemalt

Digistepis peame lugu innovatsioonist ja uuenduslikest lahendustest, mis inimesi inspireeriks. Täpselt samu väärtusi esindab ka Pärnu esimene koostöötamiskeskus Forwardspace, kelle tegevustele oleme õla alla pannud.

Forwardspace pakub kohalikele idufirmadele ja vabakutselistele ühiskasutavaid tööruume ja mõnusat keskkonda, kus sõlmida väärt tutvusi ning osaleda põnevates mõttevahetustes. Forwardspace korraldab ka ettevõtlustöötube ja muid arendavaid üritusi.

Vaata lähemalt

Forwardspace